Online-Hotelboeken | Hotel Kahya Resort Aqua & Spa - Ultra All-inclusive

Zoeken
Hotel Kahya Resort Aqua & Spa - Ultra all-inclusive

Het ruime familiehotel Kahya Resort Aqua & Spa ligt op zo'n 50 meter van het strand. Het dichtsbijzijnde centrum is het knusse Konakli. Terwijl het bruisende Alanya binnen 30 minuten met de dolmus (een kleine bus) te bereiken is.

Met maar liefst 5 glijbanen en 4 zwembaden is het voor zowel kinderen als volwassenen een goede plek om van het heerlijke Turkse zomerweer te genieten; voor de kinderen is er bijvoorbeeld een Crazy River waar je met een band op ronddobbert. Waterpret is niet de enige vorm van vertier in dit hotel. Zo kun je je ook uitleven tijdens een potje beachvolleybal of dansen bij de schuimparty. Tot rust komen kan in de hamam; na een bezoekje aan dit Turkse badhuis zal je je weer als herboren voelen. 's Avonds kun je, voordat je gaat genieten van een show van het animatieteam, eten in één van de restaurants. Naast een buffet dat iedere avond klaar staat kun je kiezen om te dineren in het à-la-carte restaurant. Kies je voor vis, Osma .. Meer Info

Locatie

Weer in Alanya

Beste reistijd Alanya

Maand Gem. temperatuur Zonuren
Jan15°C5 uur
Feb16°C6 uur
Mrt18°C7 uur
Apr21°C8 uur
Mei25°C10 uur
Jun30°C12 uur
Jul33°C13 uur
Aug33°C12 uur
Sep29°C10 uur
Okt24°C8 uur
Nov20°C6 uur
Dec17°C5 uur

De beste reistijd voor Alanya is van april tot en met oktober. In deze periode zijn de temperaturen aangenaam en is er veel zon.

Zoeken
Bedrijfsgegevens
Online Hotelboeken
Is een onderdeel van MV Systems

Hiemkesweg 6
9163 GG Nes (Ameland)
Nederland

KVK: 55209505
Vestigingsnummer: 000024886696

Contact |

© 2014 Online Hotelboeken | Online-Hotelboeken | Hotel Kahya Resort Aqua & Spa - Ultra All-inclusive |